Lokalita

Strategická poloha a výborné napojenie na severný obchvat okolo Banskej Bystrice, blízkosť centra, príjemné prostredie plné zelene vhodné na aktívny oddych, kultúrne či športové vyžitie a široká ponuka služieb spojená s bývaním poskytnú svojim obyvateľom maximálny komfort bývania.

Objekt sa nachádza v lokalite „Rudlovský potok“ v pokračovaní Petelenovej ulice, lokalita medzi ulicami Cesta k nemocnici a Kollárova.


Zobraziť Rudlovský Potok na väčšej mape

Pri príprave projektu sa taliansky developer opieral o svoje dlhoročné odborné a profesionálne skúsenosti pri viacerých stavbách v Taliansku.

Vkus a pozornosť Slovákov sa v posledných rokoch stále viac prikláňa k talianskemu designu, predovšetkým kvôli faktu, že taliansky design ktorý je úzko spojený s talianskou módou, si vždy vedel udržať krok vpred a inovovať sa v priebehu rokov, pričom stále ponúkal rady a návrhy schopné vzbudiť záujem a obdiv mnohých.

Čo ponúka bytový komplex Rudlovský potok svojim budúcim obyvateľom?

  • bývanie v bytovom komplexe navrhnutom v talianskom štýle priamo v srdci Slovenska
  • moderný atraktívny a nadčasový architektonický dizajn
  • talianska luxusná jednoduchosť kladúca dôraz na kvalitu prevedenia, materiálov a detaily
  • výborný prístup do centra mesta (len 800 m)
  • komfort a kvalitu bývania i podnikania
  • budova komplexu situovaná v zelenom prostredí umocnia pohodu domova

 

Vaše nové bývanie v Banskej Bystrici

Strategická poloha, blízkosť centra, príjemné prostredie vhodné na aktívny oddych, kultúrne, či športové vyžitie a široká ponuka služieb spojená s bývaním naplnia všetky Vaše očakávania.

Vyberte si byt

Copyright © 2010 - 2019